page title image
Öztanksan

KURUMSAL

corporate bg image
38 yıl
Başarı ve gururla

KURUMSAL

Maceramıza 1984 yılında, Anadolu’nun ortasında, Konya’da 100 m²’lik üretim tesisinde başladık. İlk günkü özveri ve heves ile hep çalıştık.

Başta tanker olmak üzere, yer altı, yer üstü, mobil tanklar, özel amaçlı tanklar ve depolama tankları imalatı, LPG tankları, su tankları imalatı, silo üretimlerinde gün geçtikçe uzmanlaştık. Güvenilir ve kaliteli mal ve hizmetlerimiz gün geçtikçe daha çok talep görmeye başladı. Aldığımız siparişleri söz verdiğimiz zaman ve kalitede üretmek üzere yaptığımız yatırımlar ile yerimize sığamadık. Kuruluşumuzun 38.yılında, tam 200 kat büyüdük ve 20.000 m²’lik yeni üretim tesisimiz de kalite üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Öztanksan olarak %100 yerli sermayesi ile Türkiye’nin güçlü bir temsilcisi olarak uluslararası arenada ülkemizi gururla temsil etmeye söz verdik. Bugün %95 ihracat oranıyla Orta Asya ve Afrika'nın dışında, 23 ülkeye ihracat yaparak en iyisi olmayı hedeflediğimiz bu yolda sınırları aşıyoruz.

Elbette büyük işler zorlu ve meşakkatli. Ancak bu yola inanmış bir şirket olarak mottomuza dönüp bakıyor, hedefimizin her zaman müşteri olduğunu, kaliteden ödün vermeyerek bugünlere geldiğimizi, en önemlisi de sizlerin bize olan güvenini hatırlıyor ve bu motivasyondan aldığımız güç ile her engeli birlikte aşıyoruz.

Çevre Politikamız

Çevre Politikamız

Çevre

Öztanksan olarak ülkemizde ve uluslararası bulunan kural, mevzuat ve yükümlülüklere uyuyor, önümüzdeki nesillere daha güzel bir gelecek bırakabilmek için çalışıyoruz.

  1. Çevre dostu ve güvenilir ürün üretimi sağlamak.
  2. Doğadaki kirliliğin giderilebilmesi için gereken çalışmaları yapmak.
  3. Enerji ve kaynaklarımızı yeterli seviyede kullanıp israf etmemek
  4. Karbon ayak izini hesaplayarak minimuma indirmek.
  5. Tüm çalışanlarımızı aynı bilinçle geliştirmek..

Yukarıda bulunan her maddeyi kendisine bir sosyal sorumluluk bilinciyle ilke edinmiş olan Öztanksan çevre politikası kapsamında da rakip firmalarına örnek olup, kendinden önce çevresini önemsemekte ve sektör ortaklarına da bu konuda sosyal sorumluluk sahibi olma duyarlılığına çağırmaktadır.

img
human resources image
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan

"BU ÜLKENİN İSTİHDAMINA VE ÜRETİMİNE KATTIĞIMIZ DEĞERDE BİZLERLE AYNI İLKEYE SAHİP ÇIKARKEN ÜRETEBİLECEK,DÜŞÜNEBİLECECK, YARATICI ÇÖZÜM ODAKLI, ÖZGÜVENLİ BİREYLERİMİZİ KURUMUMUZLA BÜTÜNLEŞTİRMEK VE DEĞERİMİZE DEĞER KATMAK ”

Her ne kadar sanayicilik makinelerden oluşuyormuş gibi gözükse de sektör öncüleri aslında her şeyin insan odaklı olduğunu bilir. Biz de bu bilinçle üretim sahamızda ki önceliği ailemize yani çalışanlarımıza vermeye gayret ediyoruz. Bizle birlikte hak eden, evine ekmek götüren her iş ortağımıza değer vermekten kaçınmıyoruz.

Öncelik Eğitim

Öztanksan olarak çalışanlarımızı seçerken elbette bazı şartları ve kategorileri değerlendiriyoruz. 36 yıllık deneyim ve dünya pazarı sorumluluğuyla iş ortaklarımızın eğitime, kişisel gelişimlerine ve iletişime açık bireyler olmasını tercih ediyor ve çalışmaya başladığımızda gerekli tüm eğitim ve bilgi birikimini onlara temin ediyoruz.

Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz

Şirketimize çeşitli yollarla yapılan iş başvuruları bilgi bankamızda saklanmakta, personel ihtiyacı ortaya çıktığında bu yazılı başvurular incelenerek, açık olan pozisyona uygun adaylar, şahsen görüşmeye çağrılmaktadır. Görüşmelerde başarılı olan aday, işe yerleştirilmeden önce, şirket politikalarını ve iş ortamını tanıyarak uyum sağlaması amacıyla oryantasyona tabi tutulmaktadır.

Dönemsel olarak açılan yeni pozisyonlar ise www.kariyer.net adresinde yayınlanmaktadır.

İnsan Kaynakları
docxfilePDF