slider

GÜVEN DEPOLAR

Başarı ve gururla 38. yıl.

slider

DÜNYA KALİTESİ

Kaliteden ödün vermeden müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda ürünler üretmek.

slider

ÇEVRE DOSTU ÜRETİM

Çevreye duyarlı, sosyal sorumluluğun bilincinde üretim politikası.

slider

İHRACAT LİDERİ

28 ülkeden oluşan ihracat ağı ile 2019-2020'de sektörün ihracat lideri.

slider

ÜRETİM GÜCÜ

Her ürün en son teknolojiyle sizin için geliştirildi.

corporate bg image
38 yıl
Başarı ve gururla

KURUMSAL

Maceramıza 1984 yılında, Anadolu’nun ortasında, Konya’da 100 m²’lik üretim tesisinde başladık. İlk günkü özveri ve heves ile hep çalıştık.

Başta tanker olmak üzere, yer altı, yer üstü, mobil tanklar, özel amaçlı tanklar ve depolama tankları imalatı, LPG tankları, su tankları imalatı, silo üretimlerinde gün geçtikçe uzmanlaştık. Güvenilir ve kaliteli mal ve hizmetlerimiz gün geçtikçe daha çok talep görmeye başladı. Aldığımız siparişleri söz verdiğimiz zaman ve kalitede üretmek üzere yaptığımız yatırımlar ile yerimize sığamadık. Kuruluşumuzun 38.yılında, tam 200 kat büyüdük ve 20.000 m²’lik yeni üretim tesisimiz de kalite üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Öztanksan olarak %100 yerli sermayesi ile Türkiye’nin güçlü bir temsilcisi olarak uluslararası arenada ülkemizi gururla temsil etmeye söz verdik. Bugün %95 ihracat oranıyla Orta Asya ve Afrika'nın dışında, 23 ülkeye ihracat yaparak en iyisi olmayı hedeflediğimiz bu yolda sınırları aşıyoruz.

Elbette büyük işler zorlu ve meşakkatli. Ancak bu yola inanmış bir şirket olarak mottomuza dönüp bakıyor, hedefimizin her zaman müşteri olduğunu, kaliteden ödün vermeyerek bugünlere geldiğimizi, en önemlisi de sizlerin bize olan güvenini hatırlıyor ve bu motivasyondan aldığımız güç ile her engeli birlikte aşıyoruz.

KURUMSAL
ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

Öztanksan olarak beş ana ürün grubunda sizlere yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunuyoruz. Ürettiğimiz her ürünü kendi alanında son teknoloji ile sizler için geliştiriyoruz.

img

Üretim Gücü

ÜRETİM

Üretim

ÜRETİM

Gelişmenin ancak üreterek, gelişerek olacağına inanıyoruz. Türkiye ve dünya pazarında önde gelen bir şirket olarak yenilikçi ve yaratıcı çözümler bulmaya ve güven depolamaya devam ediyoruz.

Üretim sahamızda son teknoloji makinelerimizi ve profesyonel teknik ekiplerimizi kullanarak Türkiye’nin en güçlü üretim ağını oluşturuyoruz. Orta Asya ve Afrika’nın dışında 23 ülkeyle ihracat yaparak pazarda %95’lik bir pay tutuyor ve en iyisi olmaya devam ediyoruz.

ÜRETİM
KURUMSAL BAKIŞ AÇIMIZ

KURUMSAL BAKIŞ AÇIMIZ

KURUMSAL
corporate vision icon
ÜRETİM

20.000 m² lik üretim alanı ve %95’lik ihracat hacmi ile Öztanksan, her yıl üretimini gerçekleştirdiği 1000’den fazla ürün ile sektöründe öncü olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

corporate vision icon
YARATICI VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜM

Öztanksan, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde belirleyerek bu doğrultuda yaratıcı ve yenilikçi çözümler ile müşterisine en uygun ürünü, çözüm odaklılık ilkesine dayanarak sunan uluslararası bir yapıya sahiptir.

corporate vision icon
KALİTE

Rakiplerinden gerekli tüm kalite belgelerinin tamamına sahip olarak ayrılan Öztanksan, en kaliteli ürün ve hizmetlerin müşterilerine ulaşması konusunda sektöre liderlik etmektedir.

corporate vision icon
İLETİŞİM

Bizlerle doğrudan iletişime geçebilir, görüşlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

KALİTE

Kalite

KALİTE
KALİTE

Kaliteden ödün vermeden müşteri talep ve beklentilerine uygun ürünler üretmek.

Hammaddenin gelişinden, işletmemizde üretimine ve sevkiyata kadar ki süreçlerde kalite ve yasallık kurallarına uyulan ortamlarda üretimimizi yaparak kalitemizi en üst düzeyde tutmak.

docxfilePDF