Ürünler Teklif Alın İletişimÜRÜNLERİMİZ

Öztanksan olarak beş ana ürün grubunda sizlere yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunuyoruz.
Ürettiğimiz her ürünü kendi alanında son teknoloji ile sizler için geliştiriyoruz.

KURUMSAL BAKIŞ AÇIMIZ

Başarı politikamız kendini daima geliştiren, ürün yelpazesine yaratıcı ve yenilikçi çözümler katan uluslararası bir firma olarak hizmet vermektir.
Öztanksan, ürün ve hizmetlerini gelişen teknolojileri takip ederek güncel tutmakta, güvenli ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek sektörün lokomotifi olma gururunu nesilden nesile aktarmaktadır.

Üretim

20.000 m² lik üretim alanı ve %95’lik ihracat hacmi ile Öztanksan, her yıl üretimini gerçekleştirdiği 1000’den fazla ürün ile sektöründe öncü olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

YARATICI VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜM

Öztanksan, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde belirleyerek bu doğrultuda yaratıcı ve yenilikçi çözümler ile müşterisine en uygun ürünü, çözüm odaklılık ilkesine dayanarak sunan uluslararası bir yapıya sahiptir.

KALİTE

Rakiplerinden gerekli tüm kalite belgelerinin tamamına sahip olarak ayrılan Öztanksan, en kaliteli ürün ve hizmetlerin müşterilerine ulaşması konusunda sektöre liderlik etmektedir.

İLETİŞİM

Bizlerle doğrudan iletişime geçebilir, görüşlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.


SOSYAL AĞLARIMIZ

Sosyal medya hesaplarımızdan, ürün hizmet ve içeriklerimizin yanı sıra katıldığımız fuarları, etkinlikleri takip edebilirsiniz.